Luminyrkki :: Aikataulu

Aikataulu

Perjantai

16:00 Tapahtuma alkaa
21:00 MTG Modern

Lauantai

10:00 TTT2 & KOF lohkot, Warhammer 40k
11:30 SF4 & BB lohkot
12:00 SSBB lohkot
13:00 TTT2 & SF4 lohkot jatkuvat
14:00 GG & UMvC3 lohkot
15:00 MTG Standard

16:00 SSBB Double-Elimination
17:30 TTT2, KOF & SF4 Double-Elimination
19:00 BB & UMvC3 Double-Elimination
20:30 GG Double-Elimination

21:00 MTG Draft

Sunnuntai

10:00 UMvC3 Top 4
11:00 BB Top 4
12:00 TTT2 Top 4
13:00 GG Top 4
14:00 SF4 Top 4
15:00 KOF Top 4

Tapahtuma päättyy klo 16:00, tai kun viimeinen turnaus on päättynyt.
Aikataulu on alustava, ja sitä saatetaan muuttaa tarpeen vaatiessa.

Yhteistyökumppanit